Assassin’s Creed Brotherhood’dan Yeni Detaylar ve Çoklu-Oyuncu Videosu

Ezio’un hikayesine kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Assassins creed brotherhood kapakBildiğiniz gibi, Ubisoft’un altın yumurtlayan tavuğu Assassin’s Creed serisi bu yılın son çeyreğinde yoluna Brotherhood ile devam edecek. Brotherhood ilk duyurulduğu zaman birçok kişi bu oyunun çoklu-oyuncu modlarına abanılmış vasat bir ek paket olacağını düşünmüştü ama Ubisoft, bu yanılgıdan rahatsız ve Brotherhood için açıkladığı detaylar ile bu ön yargıyı kırmak istiyor.

Ubisoft’un Brotherhood’dan bizlerle paylaştığı detaylar ise şöyle: en az Assassin’s Creed 2 kadar derin bir hikaye, yeni bir şehir (Roma), üç kat daha büyük oynanabilir alan (AC2’e göre), çoklu-oyuncu modları, yeni silahlar, yeni dövüş mekanikleri, yeni bir düşman ve açıklanmayan birçok sürpriz.

Ayrıca Ubisoft, Brotherhood için Assassin’s Creed 2.5 denilmesinden de oldukça rahatsız çünkü Ubisoft, Brotherhood’a komple yeni bir oyun gözüyle bakıyor.

Assassins creed brotherhood

Assassin’s Creed Brotherhood’dan öğrediğimiz bir diğer detay ise Splinter Cell Chaos Theory’nin çoklu-oyuncu modlarını hazırlayan ekibin yaklaşık iki yıldır Brotherhood’un çoklu-oyuncu modları üstünde çalıştığı.

Oyunun gizli bölümlerini Ubisoft Singapur stüdyosu üstlenirken, özel görevleri ise Ubisoft Quebec stüdyosu üstlenmiş.

Baksanıza Ubisoft, dört bir yandan Assassin’s Creed serisi için ter döküyor. Bizde Assassin’s Creed serisi için boşuna Ubisoft’un altın yumurtlayan tavuğu demiyoruz zaten…

Son olarak Assassin’s Creed Brotherhood için yayınlanan çoklu-oyuncu videosu aşağıda iyi seyirler.

4 Yorum

Bir cevap yazın