Assassin’s Creed Brotherhood Multiplayer Oynanış Videosu

Ubisoft, Assassin’s Creed evrenine çoklu-oyuncu modunu ilk olarak Assassin’s Creed Brotherhood ile getirecek.

E3 fuarı tam gaz devam ediyor. Valve hariç tüm oyun stüdyoları söz verdikleri oyunlarının videolarını bizlerle paylaşıyorlar, yeni oyunlarını duyuruyorlar. Bu yeni oyunlar arasında en çok merak edilenlerden biri de şüphesiz Assassin’s Creed Brotherhood.

Assassin’s Creed Brotherhood’un bu kadar merakla beklenmesi boşuna değil tabi. Çünkü yeni AC oyunu, hem oyunseverlerin büyük beğenisini kazanan karizmatik Ezio’nun hikayesini kaldığı yerden devam ettirecek, hem de Assassin’s Creed evrenine ilk kez çoklu-oyuncu deneyimini yaşatacak.

Assassin’s Creed oyunlarından çoklu-oyuncu olur mu peki? Aslında olmaz ama biraz para kokusu, biraz da iterasyonla her şey mümkündür.

Zira Ubisoft’un E3 2010’da yayınladığı başarılı Assassin’s Creed Brotherhood videolarından sonra yayınladığı çoklu-oyuncu videosu tam bir hayalkırıklığı… Ne bekliyordunuz ki zaten… Assassin’s Creed: Modern Warfare 2 mi?

Ubisoft, Assassin’s Creed Brotherhood çoklu-oyuncu modları ile ilgili hiç bir bilgi vermezken, yayınladığı video ise, birkaç infaz sahnesinin birleştirilmesinden başka bir şey değil.

Sanırım Brotherhood ile çoçukluğumuzda oynadığımız “elim sende” gibi bir çoklu-oyuncu modu ile karşılaşacağız. İnfaz et ve kaç…

Neyse Brotherhood ile ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız. Video aşağıda.

5 Yorum

 1. goro

  Ubi bişeyi gözden kaçırıyor, AC1 de Altair, Hasan Sabah tarafından eğitilmiş ve senaryosu tarihi gerçeklerden esinlenmiş, çatı da gezmesinden, uçurumlardan atlamasına kadar Türk Arap dünyasında Haşhaşiler olarak bilinen grubu anlatıyordu, şimdi ise uçan kaçan atlayan sayısı artmış ve tarihi kökeni bulunmayan adamlar kadınlar soytarılar ne ararsan var.

  Böyle giderse oyunun adını “Çatılarda Gezenler” olarak değiştirmeleri gerekcek. Yazık olmuş diyecem.

 2. Ziyaretçi

  @goro

  Aslında ilk oyunda da gerçekler çarpıtıldığı yerler vardı ama olacak o kadar.2. oyunda sonunu saymazsak senaryo olarak gerçekten aşmışlardı,sforzaları,medicilerin floransadan atılmaları falan mükemmel dahil edilmişti hikayeye.Brotherhoodla birlikte batıracaklar gibi ama belli olmaz tabi.

 3. Ziyaretçi

  arkadaslar bu trailerin müziğini bilen warmı?

  assassin’s creed brotherhood diye bi googlede bakın ılk sıte yanı ac nin sitesimde multi oynanış videosu var bıde ona bakın öle karar verin.

 4. sanane

  ben bu yorumu yazarken e postamı vermiyorum ama siz saçmalıyosunuz oyunun muhteşem bir konusu var o oyunu kaç kere bitirdim öle derin bir konusu varki size anlatmak kelimelerle mümkün değil böylesine güzel bi oyunu eleştirmek için hiç bişe bulamıyosunuz uyduruyosunuz eğer AC oyununu z varsa tekrar tekrar oynayıp konusunu anlayın yoksa bölesine güzelbi oyunu oynayamamış olursunuz

Bir cevap yazın