Assassin’s Creed 3’ün Başrolü Belli Oldu!

Dün size Assassin’s Creed’e çokluoyuncu modunun geldiğini bildirmiştik. Ancak bu modun AC2’ye gelen bir ek paket mi olduğu yoksa AC3’ün bir parçası mı olduğunu henüz kimse bilmiyordu. Ubisoft’un bugün yaptığı açıklama ile bu soruların birçoğuna yanıt geldi.

Açıklamaya göre Assassin’s Creed 3’ün başrol oyuncusu ikinci oyunun ana karakteri Ezio olacak ve kendi özgün hikayesini işlemek yerine AC2’nin hikayesini devam ettirecek. Oyunun tek kişilik senaryo kısmının yanında bir de çokluoyuncu modu olacak. Yapımcı ise yine ilk iki oyunun yapımcılığını da üstlenen Ubisoft Montreal.

Oyunun Mart 2011’den önce çıkması bekleniyor. Bence üçüncü oyun da ilk iki oyun gibi tamamen kendi hikayesini işlese daha iyi olurmuş ama… Neyse bakalım, vardır bir bildikleri…

7 Yorum

  1. Tahir Meylani

    3. oyunun gelecek veya günümüzde geçeceğini söyleniyordu. Anlaşılan Ubisoft, Assassin’s Creed hikayesini bitirmeyi düşünmüyor, 4-5 oyunları görürsek şaşırmayın.

  2. Ziyaretçi

    ben 2.yi pcde bitirdim bile ama size diyim oyundan anladığım kadarıyla işler iyicene karışıo bu oyun jason serisi gibi 6 7 seri olur ölebi son koymuşlarki 7 tane daha oyunu çıkar diosun

Bir cevap yazın