Assassin’s Creed 2 Steamde Ön Siparişe Açıldı

Geliştirdiği yeni kopya koruma sistemi ile bir çok oyun severin tepkisini çeken Ubisoft, Assassin’s Creed 2’yi Steam’de ön Siparişe açtı. Bildiğiniz gibi; Ubisoft, yeni geliştirdiği (ya şu zımbırtının bir ismi yok mu bu arada) kopya koruma sistemini ilk olarak Assassin’s Creed 2 ile bizlere sunacak (zorlayacak çünkü başka seçeneğiniz yok).

Üstelik asıl oyundan çıkarılıp DLC diye satılan iki bölümüde almak zorundasınız, böylece oyun 59.99 dolara geliyor. Yok abi ben DLC falan istemiyorum ben sade isterim diyemiyorsunuz. Bu tür dayatmalar beni kopya koruma sistemlerinden daha çok kızdırıyor. Oyunları ucuzlatalım herkes alsın diyoruz, onlar daha ileri gidip oyunlara DLC’yi de katıp fiyatları attırıyorlar, akıl alır gibi değil açıkcası.

Bizden haber yapması alıp almama kararı size bağlı. Böyle bir kopya koruma sisteminin karşısında olduğumuzu daha önce belirtmiştik. Oyunun çıkışı ile birlikte bu kopya koruma sisteminin detaylı bir incelemesini sitemizde bulabileceksiniz. Belki de sadece bu kopya koruma sistemine özel bir makale hazırlayabiliriz.

Ayrıca Steam’de oyunu ön siparişle satın alacaklar fazladan üç görevi oynama şansı bulacaklar.

Bir cevap yazın