Assassin’s Creed 2 Ertelendi!

Sonbaharının gelişiyle işte şimdi hareketlenecek dediğimiz oyun rafları ilk firelerini vermeye başladı.

Kasım ayında Xbox 360 ve PS3 yanında PC platformu için de çıkması beklenen Assassin’s Creed 2, yine oldukça üzücü ve bir o kadar da tanıdık bir hikayenin parçası oldu: Ertelendi.

Tabi ki bu erteleme sadece PC kullanıcıları için geçerli. Ubisoft’tan yapılan kısa açıklamada ise oyunun PC platformu için problemsiz ve daha kaliteli bir şekilde sunulması isteğine vurgu yapılmış. E bize de yemiş gibi yapmaktan başka bir çare bırakmıyorlar.

Oyunun 2010’un ilk çeyreğinden önce gün yüzüne çıkması zor görünüyor. Yine de benim aklıma olası bir DirectX 11 desteği gelmiyor değil. Henüz açıklanmış birşey olmasa da Codemasters’ın konsollarda büyük sükse yapan  ralli oyunu Dirt 2 için de benzer bir yol izlediğini düşünürsek Ubisoft’un eleştiri oklarından önce son bir şansa daha sahip olduğunu düşünüyorum.

Öyle ya da böyle bir süre daha bu tarz videolara talim edeceğiz.

5 Yorum

  1. Emrah Aksoy

    Ülen yuh dıyorum Artık!Direct x 11 Mişmiş Sanki hepimızın altında  Ferrarı var.Tamam Benım Gtx295’m var ama ya yan komsum? Ne yapsın 8400 Gt sı ıle?Adam akıllı bı Oyun beklıyoruz Ertelıyorlar.Modern warfare 2 Gecıkır.Assassıns Creed 2 Gecıkır..Ki nerdeyse 6,5 ay sonraya gelecek demek Bız Pc Kullanıcılarına…Saol ya UBI Dayı….Ulen bende sıze ınat Emulatorden oynamazsam Ezıomu(Altair)…..

  2. Tahir Meylani

     

     Sanırım asıl sebep Direcx 10 -11 den çok ubisoftun pc için yeni geliştirdirdiği kopya korumasını ilk olarak Asssasins creed ile denemek istemesi, henüz hazır olmadığını ama Asssasins creed ile denemek istediklerini okumuştum.

Bir cevap yazın