ArcaniA: Gothic 4 De E3 2010’da Boy Gösterdi

JoWood bu sefer iddialı…

Piranha Bytes dışında bir firmanın geliştireceği ilk Gothic oyunu olan Arcania: Gothic 4, en son Mayıs ayında iki videoyla karşımıza çıkmıştı.

Gothic 3 genişleme paketi Forsaken Gods’ın sonrasında olan olayları konu edinecek ve bizi ilk defa güney adalarına konuk edecek Arcania: Gothic 4, E3 2010’da da yeni bir videoyla boy gösterdi.

JoWood’un gerçek bir AAA oyun olacağını iddia ettiği ve ilk defa yeni nesil konsollarda da boy gösterecek bu yeni Gothic, 21 Eylül’de RPG severlerin beğenisine sunulacak. Bakalım Arcania: Gothic 4 yeni grafik motoru Vision 7 ve yenilenmiş oynanış mekanikleriyle nasıl bir başarı yakalayacak. Gothic serisini büyük ilgiyle oynamış biri olarak özel bir merakla bekliyorum.

1 Yorum

  1. Ziyaretçi

     

    Grafiklerinden etkilenmedim açıkçası, oyun çıktığı zaman yine en yüksek sistemi isteyip, gerisine burun kıvıracaktır,  bu nedenle uzaktan kaliteli gözükmesi normal. Umarım bunu da üçüncü oyunda olduğu gibi üç sefer yükleyip, üçünde de hatalarına, eksikliklerine, saçmalıklarına sinirlenerek silip bir kenara atmam.

Bir cevap yazın