Aral’dan Sömestir Kampanyası

Sömestir tatilini birbirinden eğlenceli oyunlar ile geçirmek isteyenlere Aral’dan çok özel kampanya!

Sömestr tatilinizi şölene çevirecek, yılın yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacak oyun kampanyasına hazır olun! Aral tarafından oyunseverlere özel olarak hazırlanan sömestir kampanyası kapsamında yüzlerce farklı oyun, uygun fiyatlarla tüm satış noktalarında oyunseverlerinin beğenisine sunuldu.

17 Ocak – 15 Şubat tarihleri arasında tüm satış noktalarında geçerli olacak kampanyada 500’e yakın ürün ‘1 AL 1 BEDAVA’  fırsatı ile raflardaki yerini aldı. Kampanya etiketli ürünlerde geçerli olacak indirim fırsatında; PC,  PS3, PS2, PSP, XBOX, WII ve DS formatlarında yüzlerce ürün ile tatil keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

‘1 AL 1 BEDAVA’ kampanyasında Saints Row The Third, Call Of Duty, PES, FIFA, Duke Nukem ve daha yüzlerce daha yüzlerce oyuna sahip olabilmek için fırsatı kaçırmayın…

Aral Sömestir Kampanyası

 

3 Yorum

  • Uğur Yurtsever

   Merhabalar. Açıkçası firmadan gelen bilgi bu yöndeydi; ben yine de yorumunuzu ve sorunuzu kendilerine ilettim.

   Kişisel düşüncem; muhtemelen aynı oyunun farklı platformlardaki versiyonları da hesaba katılmış. Siz yine de sayılara fazla takılmayın derim, edinmek istediğiniz bir oyun varsa ve fiyatı da sizin için uygunsa kaçırmamaya bakın. 🙂

   Güncelleme: Aral Game’in sitesinde tüm ürün çeşitlerinin yer almadığını öğrendik. Yani daha geniş bir ürün bir yelpazesi için satış noktalarına uğramanız gerekiyor.

   • icemanphoenix

    çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.

Bir cevap yazın