Apple’ın Konukseverliğini Nasıl Sınarsınız? (video)

Ya da sabrını mı demeliyiz?

Apple Store mağazalarında kendi komedi veya dans gösterilerini yapan, şarkılar söyleyen, çeşitli ufak taşkınlıklar yapan insanların videolarını görmüşsünüzdür. Bunlardan ilham alan Mark Malkoff adlı komedyen de Apple’ın “sabrını” sonuna kadar zorlamaya karar vermiş.

Komedyen Mark Malkoff keçisiyle Apple Store'da

Komedyen Mark Malkoff evcil hayvanıyla Apple Store'da.

İlk denemesinde mağazanın adresini vererek kendine pizza ısmarlayan komedyen çevresinde işleriyle meşgul personelin arasında pizzasını iPod sergi masasının üzerinde, peynirlerini uzata uzata bir güzel afiyetle yemiş.

Mark sonraki denemesinde ise karısını Apple Store’da müzisyenler eşliğinde romantik bir yemeğe davet etmiş ve yemeğin ardından dansa da kaldırmış, ancak personeli daha romantik bir ortam için ışıkları kısmaları konusunda ikna edememiş.

Daha sonraki denemesinde ise Darth Vader kıyafetiyle mağazaya giden Mark bozuk iPhone’unun tamir edilmesini istemiş. Personel başta “Gücü kullan” diye espri yapsa da sonradan gerekli teknik hizmeti vermişler.

En son denemesinde ise evcil hayvanlar konusunda Apple’ın sabrını deneyen Mark balığıyla değil, köpeğiyle değil, kedisiyle değil, kuşuyla da değil ama keçisiyle mağazanın yolunu tutmuş ve personelden keçisi için taze ot istemiş.

Bu teşebbüslerin hem Apple’ın, hem de komedyenin tanıtımına katkıda bulunduğu da açık, izleyelim bakalım 🙂

Kaynak: softpedia.com

1 Yorum

Bir cevap yazın