Apple Mac OS X Lion’un Son Sürümünü USB Bellek Şeklinde de Sunuyor

Apple, geçen hafta son sürümünü duyurduğu Mac OS X Lion işletim sistemini şimdi de USB bellek şeklinde satışa sunmuş durumda. Aynı işletim sistemini Apple Store’dan 29 $ karşılığında indirebilirsiniz. Ancak illa ki işletim sistemi fiziksel olarak elimde bulunmalı diyorsanız USB bellekler de şu an 69 $ fiyat etiketiyle Apple Store’da satışta.

Uyarı: İşletim sistemini daha önce indirmiş olan kişiler sistemlerini Apple’ın geçtiğimiz günlerde duyurduğu Lion Disk Kurtarma Yardımcısı’nı kullanarak yeniden yükleyemeyecekler.

3 Yorum

  1. Sezai

    İte Apple’ın başarısının ardındaki sır… Tüketicinin ihtiyacını görüyor ve en iyisini yapıyor.. Piyasada bulunan netbook ve pad bilgisayarlara windows yüklemek için ne yaparsınız? 3.parti yazılımları kullanarak kendiniz defalarca denemeden sonra bir usb belleğe windows hazırlarsınız ve yüklemeye çalışırsınız.. Apple böyle şeyleri sizin yerinize yapıyor, fark burda işte. Microsoft standartlarını bize dayatmaya çalışırken Apple yapmak istediklerimizi bize sunuyor. Ve bu durum böyle olduğu sürece diğer tüm firmalar kan kaybetmeye devam edecek, Apple tek olmaya doğru ilerleyecektir.

Bir cevap yazın