APB: Reloaded Açık Beta Bu Ay Başlıyor

APB: Reloaded kısa bir süre sonra ücretsiz olarak tekrar aramızda olacak.

GTA’nın MMORPG haline getirilmeye çalışıldığı All Points Bulletin, 100 milyon dolarlık fahiş geliştirme maliyetine rağmen oyun dünyasının en büyük fiyaskolarından biri olmuş ve oyunun arkasındaki isim Realtime Worlds bir süre sonra oyunun sunucularını kapatmak zorunda kalmıştı.

Daha sonra APB’nin K2Networks tarafından satın alındığını ve APB: Reloaded adıyla tekrar sahalara dönüş yapacağını duyduk. Üstelik K2Networks tarafından yeniden ele alınan APB: Reloaded bu sefer ücretsiz (free2play) olacaktı.

All Points Bulletin Criminals

Hatta K2Networks, geçtiğimiz aylarda APB: Reloaded kapalı beta için oyuncu alımına bile başladığını duyurmuştu. Ama, kapalı betayı kaçırdıysanız üzülmenize gerek yok; zira APB: Reloaded için 18 Mayıs’da açık beta start alacak.

Açık beta ile oyuna yeni eşyalar, yeni karakter özelleştirme seçenekleri v.s. gibi yeni eklemeler de yapılacakmış.

İlginizi çektiyse, buradan açık beta hakkında daha fazla bilgi edinebilir, günü geldiği zaman açık betaya katılmak için de buradan oyunun web sitesine ulaşabilirsiniz. K2Networks ile okey oyunlarının değişmez adresi sanal kahvehane e-kolay.net’in işbirliği de gözümüzden kaçmış değil. Muhtemelen oyun için satılan paralı eşyaları e-kolay.net aracılığı ile satın alacaksınız.

Bu da THG Oyun sayfalarında gördüğünüz son APB: Reloaded haberi olacak sanırım.

2 Yorum

  1. lazboy

    hee ücretsiz ücretsiz bunlarin ücretsiz dedigi oyun ücretliden daha pahaliya geliyor Kingt online ücretsiz bir Preminyoum 50-60 milyon ondan asagisini alan lvl kasamiyor free play oyniyan hic kasamiyor:D online oyun isi yas is ugrasilmaz cok zaman yiyior yoruyor level sistemi falan insani bitki yapiyor bunalima sokuyor beni sarmaz

Bir cevap yazın