AoC: Rise of The Godslayer’dan Yeni Video ve Görseller

Kimmerya’da atımızla gezerken Helene Boksle o güzel sesiyle bize sesleniyordu. Adeta büyülenmiş ve Conan’ın gönüllü köleleri olmuştuk. Hyboria’da imkanlar dahilinde ayak basmadığımız, kılıç sallamadığımız yer kalmamıştı. Ancak üzerimizdeki büyü git gide etkisini yitirdi ve şuan Age of Conan’dan kopmuş durumdayız.

Age of Conan’a başladığımızda dünyaya pek bir fütursuzca bakıyorduk. Öylesine bağlandığımız bu kült hikayenin ilk MMORPG projesi git gide kötüleşmeye başladı. Hataları, yazılımsal açıkları, hilekarları, Conan’dan bir haber oyuncuları ve GM destekli locaları görünce istifra edeceğimiz geldi… Bundan sonra Age of Conan bizim için artık bir kaç Raid’lik eğlenceden ibaretti.

Age of Conan Rise of the Godslayer

Khitai'den farklı bir manzara.

Son zamanlara doğru güzel adım atan oyun 1.5 sürümü ile içimizdeki o ölen ümidi tekrar diriltti. O eski çirkinlikler bitmiş durumda, kulağımıza bir kaç şey geliyor ama onlarda düzelecek ümidini gütmekteyiz. Çağdaşlaşma* hareketlerine bir de ek paket eklendi bildiğiniz üzere. Rise of The Godslayer ek paketi ile Conan ile Khitai arasındaki ilişkiye mercek tutuyoruz. Aslında paket içeriği hakkında normal söylemler (yeni silahlar, yeni görevler vs.) dışında pek bir bilgimiz yok. Bu yüzden  düşünceli(!) yetkililer halimize acımış olacaklar ki; Rise of The Godslayer’dan yeni bir video ve resimler yayınlandı.

Yeni Age of Conan: Rise of the Godslayer: Chosain Province videosu için buraya ve yeni resimler için buraya bakmanız yeterli olacaktır. Umarız  bu ek paket ile Hyboria’ya tekrar döner ve Helene Boksle dinlemeye devam ederiz.

Bir cevap yazın