Angry Birds Windows’a Geldi

Eğer bir akıllı telefonunuz varsa Angry Birds’ü mutlaka duymuşsunuzdur. Son zamanlarda oldukça sevilen ve hızla yayılan kızgın kuşlar oyununu Windows kullanıcıları da oynayabilecek. Oyunun geliştirici Rovio, oyunun Windows altında çalışan sürümünü 4.95 $ fiyatla satışa sundu.

Angry Birds

Angry Birds

Duymayanlar oyunu kısaca özetleyelim: Kötü niyetli domuzlar tarafından yumurtaları çalınan kuşların intikamını konu alan oyunda, kuşları sapanla domuzlara doğru fırlatıyoruz. Yok edilen her domuz ve yapı taşı için puan topluyoruz. Bunu yaparken de en az sayıda kuş kullanmaya çalışıyoruz.

Oyunun Windows sürümü Flash sürümüne göre bazı geliştirmeler içeriyor. Örneğin 240 civarındaki bölümü internete bağlı olmadan oynayabiliyorsunuz. Fiyatı oldukça makul olan oyunu denemek istiyorsanız buradan demosunu da indirebilirsiniz. Bu basit oyunun sistem gereksinimi de oldukça düşük: Windows XP SP2 veya üstü, 1 GHz işlemci ve 512 MB bellek.

4 Yorum

 1. Halit

  sayın Hamdi Kellecioğlu sayfaya mesaj yazıldığında bana bildir butonu neden kalktı artık mail ime mesaj gelmiyor bence takip açısından güzel bir özellikti cevap yazarsanız memlun olurum saygılarımla

  • Hamdi Kellecioğlu

   Bazı teknik nedenlerden dolayı anonim kullanıcılar için bu özelliği kaldırmak zorunda kaldık. Siteye üye olarak girdiğinizde, yazıların hemen altında bulunan Üye Ol özelliğini kullanabilirsiniz. Bu hizmeti kullanarak takip etmek istediğiniz içeriği çok daha ince ayarla seçebiliyorsunuz.

   • Halit

    bazı teknik sorunlarınızı sanırım anladım çünkü bazı yorumcular siteyi sadece çatışma alanı olarak kullanıyor ortayabirlaf atıp cevabını bekleyip o kişiyle saygsızca diyaloglar kurup sırf keni saygısız egolarını siteniz aracılığıyla tadmin etmek için buda sizleri ve yönetiminizi zor durumda burakyor sizleri anlıyorum sitenizin böyle olaylara alet olmasını iştemiyorsunuz bu konıda ısrarcı olmicağım sizlere ve yönetiminize saygılarımı sunarım (Halit)

Bir cevap yazın