Anakart Hikayeni Asus İle Paylaş

ASUS anakartı keşfetme hikayeni PRIDE ile paylaş, Tayvan’da ASUS ile dolaş!

Asus LogoASUS kullanıcılarının hikayelerini dinliyor, kazandırmaya devam ediyor. ASUS anakart kullanıcılarını global interaktif bir yarışma olan PRIDE ile yarıştırıyor, hikayelerini dinliyor. ASUS teknolojisini nasıl kullandıklarını anlatan hikayelerin paylaşılacağı interaktif yarışma olan PRIDE’da, performans, güvenilirlik ve yenilik kategorileri yer alıyor.

Katılımcılar uygun kategoriye uygun yazı girişleri ile katılabildikleri yarışmada, video ve fotoğrafta eklenebiliyor.

Kategorilerde ülke kazananlarını, ASUS Anakart + Intel© son model çipset/CPU ve ASUS ML monitör, ASUS RT-N56U Black Diamond yönlendirici bekliyor.

Başvurular 19 Aralık 2010 Perşembe gün sonuna kadar yapılabiliyor.

Ülke kazananları 5-17 Ocak tarihleri arasında http://event.asus.com/mb/2010/PRIDE adresi üzerinde yapılacak oylama ile ROG serisinden 3D özellikli ASUS G73 ya da 4 günlük Tayvan gezisi* kazanıyor.

Sen de hikayeni paylaş, yerel ve küresel yarış…

Detaylı bilgi ve katılım için www.event.asus.com/mb/2010/PRIDE adresini ziyaret edebilirsiniz.

*Seyahatin tüm giderleri dahildir: Gidiş dönüş uçak bileti + Otel + Kahvaltı + Konaklama

1 Yorum

  1. graw2

    asus dedinizde bende bir asus hikayesi anlatayım 2010,un subatında bir pc topladım anakart olarak maximus ııı gene aldım aradan 6 7 gibi bir zaman geçti 4gb ram,in 2gb,tı ok neyse teknik servise gönderdim veri yolunda arıza çıktı kullanıcı hatası dediler garanti dışına attılar ama onarırız dediler onardılar 1ay dolmadan gene 4gb 2gb,da düştü gene götürdüm gene veriyolu gene tamir neolacak dedim arıza yaptıkça getir dediler aynı arızayı gene yaptı bu sefer kasayıda götürdüm kasa A380 xclio düşünün test ettiler şimdi sıkı durun anakartı değiştirdiler sağolsunlar neyle p7p55-ed lx anakrtla yani benim 500tl,lik gitti 250tl,lik geldi yorum sizin. ps coolermaster 850 watt cpu core i7 860 vga 5850 amd bilginize saygılar.

Bir cevap yazın