Amerikan Hava Kuvvetleri’nin Sponsorluğunda Üç PC Oyunu Artık Ücretsiz

Ücretsiz oyunlar benim en sevdiğim oyun haberleridir. Hele sevdiğim bir oyun ücretsiz olarak indirime sunulmuşsa bu haberin değeri benim için daha da artar. Evet, doğru tahmin ettiniz, yine ücretsiz oyun haberimiz var sizler için.

Amerikan Hava Kuvvetleri, yeni başlattığı bir reklam programı çerçevesinde üç adet eski PC oyununun ücretsiz olması için sponsor olmuş. Merak etmeyin sadece Amerikalılar için değil bu kampanya, herkes bu oyunları ücretsiz olarak indirebiliyor.

Belki Amerikan Hava Kuvvetleri’nin reklamını yaptığımız düşünülebilir ama atalarımız ne demiş “üzümünü ye bağını sorma” bizde aynen böyle yapıyoruz. Üzümünü yiyor ama bağını sormuyoruz.

Aşağıda ücretsiz indirime sunulan oyunların listesini bulabilirsiniz.

İlk iki oyun eski PC oyuncularının hemen dikkatini çekmiştir. Özellikle The Suffering, korku oyunu severler tarafından hala en iyi korku oyunlarından biri olarak gösterilir.

Benim favorim ise, Area51. Sağlam bir FPS oynamak isteyenler için hala iyi bir alternatif bence.

Ben Area51 çoktan indirmeye başladım bile. Listede beğendiğiniz bir oyun varsa üstüne tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz. Filefront sitesi de bir süre sonra bu oyunları indirime sunacak fakat şu an sitede bir sorun var gibi gözüküyor.

1 Yorum

Bir cevap yazın