AMD Battlefield 3 Beta İçin Özel Catalyst 11.10 Sürücülerini Yayınladı

Battlefield 3 beta başladı; Nvidia’dan sonra AMD de performans artışı sağlayacak yeni sürücülerini yayınladı.

Dün Nvidia’nın Battlefield 3 için özel performans iyileştirmeleri içeren GeForce 285.38 beta sürücüsünün ardından AMD’den de yeni sürücü geldi.

Catalyst 11.10 preview adını taşıyan sürücü, özellikle keskinliği yumuşatma ayarı etkinken önceki sürücülere oranla hatırı sayılır ölçüde performans artışı sağlıyormuş. Ayrıca 5000 ve 6000 serisi Radeon kartlar için Eyefinity x5 özelliğini de Battlefield 3’te kullanılabilir hale getiriyor.

Sürücüyü buraya tıklayarak indirmeniz mümkün.

Battlefield 3’ü Origin üzerinden dijital olarak ön sipariş edenler veya Medal of Honor Limited/Tier 1 versiyonuna sahip olan oyunseverlre  için bugün başlayan beta sürecine 29 Eylül’de isteyen herkes katılabilecek. Betanın 10 Ekim tarihine kadar devam edeceğini de hatırlatalım.

Betaya nasıl katılırım diyorsanız buraya tıklayarak özel haberimize göz atabilirsiniz.

Battlefield 3 Patlama

6 Yorum

 1. Vernoncougar

  Oyun cok konusulacak turden, nvidia – amd pes pese sadece beta icin surucu cikariyorlar. Onerilen kartlar GTX 560 – HD 6950 olursa e haliyle birseyler olacak demektir. Ustteki goruntu de super..

 2. Ziyaretçi

  bir konuda kafam karıştı.

  Ben battlefield 3’ü orjinal olarak vatanbilgisayardan önspariş ettim. Aral dağıtıyor galiba.

  Şimdi battlefield 3 cd keyimi “origine” yazıp oradaki üyeliğime yükleyebilecek miyim?

  Yoksa sadece dvdden mi oynayabilirim?

 3. ozzy112233

  Merhaba; ATI HD 5000 serisi ekran kartım var yeni Catalyst 11.10 u yükledim.BF3 Betada belirli aralıklar ile oyundan düştüm.Sanırım güncelleme çok etkili olmadı.Ayrıca dikkat ettim.ekran kartının fan sesi daha güçlü geliyor.Performans için çalışma malesef yetersiz kamış gibi görünüyor.Bu sorunu başka yalayan arkadaşlar var ise yorumlarını rica ederim.Saygılarımla….

Bir cevap yazın