Alice: Madness Returns İle Çifte Çılgınlığa Hazır Olun

Alice hayranları tavşanın yuvasından geçtiklerinde çift gördüklerini sanabilirler, ama bu ne Tweedle Dee ne de Tweedle Dum. Bu American McGee’den çifte Alice çılgınlığı…

EA bugün, 17 Haziran’da piyasaya çıkacak olan Alice: Madness Returns’ün bir kült olan American McGee’s Alice oyununa ücretsiz sahip olmak için gereken “Online Pass” kod ile birlikte dağıtılacağını duyurdu. Bu indirilebilir içerik, bir PC klasiği olan oyunun Xbox 360 ve PlayStation 3 platformlarında ilk kez tecrübe edilmesini sağlayacak. Bu iki oyun sayesinde oyuncular, Alice Harikalar Diyarında hikayesinin American McGee adaptasyonunun iki karanlık bölümünü birden tecrübe edebilecekler.

Alice: Madness Returns, 2000 yılında PC’lerde hit olan American McGee’s Alice’in devam oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Alice Harikalar Diyarında hikayesinin karanlık bir adaptasyonu olan Alice: Madness Returns, artık olgunlaşmış Alice’in geçmişine ait sırları açığa çıkarmak için Harikalar Diyarına geri dönüşünü ve küçüklüğünde kendisine sığınak olan bu yerin nasıl da sinsi bir kabusu dönüştüğünü keşfetmesinin hikayesi. Çılgınlık, hem Alice’I hem de Harikalar Diyarını tehdit ederken Alice, kendisine bahşedilen güçler ve yetenekler sayesinde yoluna çıkan tüm düşmanlarla savaşmak zorunda. Orijinal oyunla aynı vizyonla hazırlanmış olan Alice: Madness Returns, tamamen yenilenmiş görselleri, hikayesi ve oyun tasarımıyla oyuncuları, zengin dünyasını keşfetmeye ve şeytani yaratıklarla epik mücadelelere girişmeye davet ediyor.

Oyun, 17 Haziran’da PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için raflardaki yerini alacak.

Bir cevap yazın