Airties eski modeminizi yenileme fırsatı sunuyor

Airties RT-211

Airties RT-211

AirTies 6’ncı yılını yeni bir kampanya ile kutluyor. Markası ve modeli ne olursa olsun, eski ADSL modemini getiren herkes, AirTies’ın 125 Mbps hıza sahip, 4 port’lu kablosuz modemi RT 211’e 30 dolar indirimle sahip olabilecek.

AirTies, yeni kampanyası ile internette yüksek hızda, özgürce sörf yapmak isteyen kullanıcılar için büyük bir avantaj sunuyor.  Eski ADSL modemini getiren herkes özel kutulu 4 portlu 125 Mbps’e varan hıza sahip kablosuz AirTies RT 211 modeme 30 dolar indirimle sahip oluyor.

AirTies RT-211,  ADSL hattından güvenle internete erişebilmenin yanı sıra, kablosuz yerel ağ kurarak 253 bilgisayara kadar erişim imkanı sağlıyor. Ürün, ADSL2+ modem, gelişmiş router ve firewall fonksiyonlarının yanı sıra, G++ teknolojisi sayesinde 125Mbps’e varan hızlarda daha geniş kapsama alanı sunuyor. 4 Ethernet portu ile kablosuz cihazları kolayca yerel ağa bağlamak mümkün hale geliyor. Betonarme binalarda ortaya çıkan sinyal zayıflaması sorununu ortadan kaldıran AirTies Mesh teknolojisi ile de uyumlu olan RT-211 ile Mesh uyumlu kablosuz erişim noktaları kullanılarak kablosuz ağ istenilen ölçüde genişletilebiliyor.

Stoklarla sınırlı Şubat ayında başlayacak olan kampanyadan yararlanmak için,  eski modeminizle birlikte teknoloji marketlerine gitmeniz yeterli.

Bir cevap yazın