Aion: Assault on Balaurea 10 Eylül’de

Atreia’nın kapıları tekrar açılacak ve parçalanmış bir dünyada keşfedilmemiş bir macera yeniden başlayacak!

Aion: The Tower of Eternity, özellikle PVP ve PVE’yi bir potada eriten mekanikleriyle MMORPG sevenler özellikle de WoW’dan baymış oyuncular için şahane bir alternatif olmuş ve 2009’un en iyi MMORPG’si ödüllerini de toplamıştı.

10 Eylül ise Aion için yeni bir başlangıç olacak gibi duruyor. Zira bildiğiniz gibi oyunun ilk büyük güncellemesi (patch 2.0) Assault on Balaurea, Aion hayranları kadar Aion’la tanışmamış MMORPG severler için de birçok güzellik barındırıyor.

 • 8 farklı yeni zindan

 • Yeni Mekanlar

 • 300 saatlik Yeni İçerik ve Oynama Süresi

 • Kullanışlı Evcil Hayvanlar

 • Level 55’e Yükselme

 • Geliştirilmiş Uçuş Sistemi (Windstream özelliği)

 • Twitter Özelliği

Assault on Balaurea, hali hazırda Aion: The Tower of Eternity sahibi oyuncular için ücretsiz olacak. Henüz Aion sahibi değilseniz de üzülmeyin; oyunu Assault on Balaurea güncellemesiyle birlikte 10 Eylül’den itibaren raflarda bulabileceksiniz. Satış fiyatıysa 59.99 TL.

Aion: Assault on Balaurea

4 Yorum

 1. Ziyaretçi

  Mmorpg’lerde devrim istiyorum artık.Şu an piyasadaki mmorpglerin hepsi daha yetenekliyi değil daha çok grind yapanı ödüllendiren türde,bu konuda AoConan biraz umutlandırmıştı çıkmadan önce (oyun mekanikleriyle falan) ama fos çıktı ne yazık ki.Sıkıldım bunlardan hocam,haksız mıyım?

 2. Ziyaretçi

  Olm geliyo da bize mi geliyo?Gw de tam beklediğim türde değil ancak hakkını vermek lazım cidden üzerine kafa yorulması gereken,pvpsi sağlam olan bir oyun.Ancaaak başa dönersek 200pingle gw’de hiç bir zaman yeteneğini gösteremezsin hacı.Yok öyle bir şey.Wow neyse tabi de gw gibi ms.’lerde maçın kaderinin değiştiği bir oyunda zor yani.Tabi yapanlar var,saygı duymak lazım ama hak ettiğimiz yere gelemiyoruz,aynısı bc2de de görüyoruz şu an.Şunu belirtmem lazım genele bakıldığında online oyun konusunda en çirkef milletlerden biriyiz ama inanılmaz yetenekleri oyuncularımız da var,eğer ping derdimiz olmasa e-sports olayının krallarından biri olabiliriz.Tabi sadece bununla bitmiyor,ülkemizde hala oyun oynamak çocuk işi olarak algılanıyor,pro-gaming’e destek yok denecek kadar az,zaten pro-gamer olmak da zor (yaşam şartları konusunda,bir Danimarkalı,İsveçli gibi rahat rahat saatlerce oynamak hayal bizim için,sınavı işi zartu zurtu saçmasapan şeyler).

Bir cevap yazın