AeroCool VS-9 550W Akrilik Pencereli Kasa İncelemesi

AeroCool VS-9 550W 8 fan yuvalı akrilik pencereli mid-tower oyuncu kasasını inceliyoruz.

İnternet sitemizin sistem önerileri bölümünü takip ediyorsanız, ülkemizin bilişim alanında önde gelen distribütörlerinden Akortek’in ülkemize getirdiği AeroCool marka kasa modellerini sizlere önerdiğimizi mutlaka fark etmişsinizdir. Özellikle giriş ve fiyat/performans sistem önerilerimizde kendisine yer bulan AeroCool marka kasalar; bol özellikleri, fiyat/performansları, kaliteli güç kaynakları ve uygun fiyatları ile öne çıkıyorlar.

Bu incelememizde sistem önerilerinde sık sık yer verdiğimiz AeroCool VS-9 modelinin akrilik pencereli modelini inceleyeceğim ve artıları eksileri ile fiyatını hak edip etmediğini değerlendireceğim.

Dilerseniz, kasanın tasarımı ile başlayalım.

AeroCool VS-9 550W

AeroCool VS-9’un alıştığımız tasarımını bu kasa da görüyoruz, tabi yan taraftaki akrilik pencere dışında. Ayrıca pencereye bakan tarafta bir adet 12/14 cm fan yuvası bulunuyor.

AeroCool VS-9 550W tuşlar

2x USB 2.0, mikrofon ve hoparlör girişi hemen kasanın önünde yer alıyor. Aynı şekilde reset ve güç tuşu da kasanın önünde. USB girişlerinin yan yana olmaması ufak ama önemli bir ayrıntı. Bazı USB cihazlarının diğer USB girişini engellediğini daha önce tecrübe etmişsinizdir. Bu durum bu kasada söz konusu değil.

Kasanın önünde yer alan toz filtreleri ön taraftan kasanın içine toz girmesini engelliyor. Dilerseniz bu filtreleri temizleyip tekrar yerine monte edebiliyorsunuz.

AeroCool VS-9 550W üst

Kasanın üstünde fan yuvaları için ızgaralı bir bölüm bulunuyor. Kasanın üst tarafına 2 adet 12/14 cm fan monte edebilme şansına sahipsiniz.

Bir cevap yazın