Activision’dan Beklenmedik Hareketler

Biz oyuncuların en sevdiği şeyler nelerdir? Tabi ki; kaliteli oyunlar, beta testleri, ücretsiz oyunlar, çarpıcı indirimler ve “Activision’dan gelecek kötü haberler” 😛 Tamam bu sonuncusu bana özel ama diğer şıklara özellikle de ücretsiz oyunlara kimse  hayır diyemez herhalde. 

Hayır, Activision, ücretsiz oyun falan dağıtmıyor, bir yerde böyle bir şey duyarsanız bilin ki; bu, ya eşek şakasıdır ya da dünyanın sonu gelmiştir, en kötü ihtimalle de Bobby Kotick, bu kadar parayı nereye saklayacağım diye fazla düşünüp balataları yakmıştır.

Şaka bir yana Activision, Call of Duty Modern Warfare 2’yi henüz almamış PC oyuncuları için Steam’de ücretsiz haftasonu düzenliyor. Siz de şimdiden Call of Duty Modern Warfare 2’yi ön yükleme yapın ve ücretsiz haftasonunu bekleyin tabi ki, ücretsiz haftasonu çoklu-oyuncu ile sınırlı. Tek kişik oyun modu için oyunu satın almanız gerekiyor.

Merak ettiğim bir şey daha var, acaba Activision, diğer ücretsiz haftasonu uygulaması yapan oyunlar gibi geçici bir süre fiyat indirimine gidecek mi? Neyse ki, bu sorunun cevabı için çok fazla beklememiz gerekmiyor.

3 Yorum

Bir cevap yazın