Acer’den Android Market Destekli Akıllı Telefon: Liquid MT

Tüketici elektroniğinin önde gelen isimlerinden Acer, Türk kullanıcıların Android Market sorununu çözecek akıllı telefonu Liquid MT’yi tanıttı.

Acer Liquid MT

Acer’in yeni akıllı telefonu Liquid MT, Android 2.2 Froyo işletim sistemi ile geliyor. Yuvarlak hatlara sahip olan telefonun ekran boyutu ise 3.6 inç. Paslanmaz çelikten pil kapağına sahip olan sağlam olduğunu hissettiriyor. Ayrıca krom süslemeler ile de göze hitap etmeyi başarıyor.

Telefonun özelliklerine göz atacak olursak;

  • Qualcomm 7230 800 MHz işlemci
  • Android 2.2 Froyo işletim sistemi ve Android Market
  • Flash ve iyileştirilmiş JavaScript desteği
  • WiFi ve HSDPA 14.4 Mbps internet bağlantıları
  • Çoklu dokunmatik desteği

Acer’in yeni akıllı telefonu Liquid MT, gelişmiş multimedya özellikleri ile de ön plana çıkmayı başarıyor.

5 MP kameraya ve LED flaşa sahip olan telefon ayrıca görüntü sabitleyici, yüz ve gülümseme tanıma gibi özelliklerle geliyor. Ayrıca kamera, 720p (30 fps) kalitesinde video çekebiliyor.

Dolby Surround teknolojisine sahip hoparlörler ve atanmış ekolayzer profilleriyle müzik ve video keyfinizi arttırmanız da mümkün.

Acer Liquid MT

Yeni Liquid MT’nin kullanıcı arayüzü, uygulamaların daha rahat görülebilmesi için de geliştirilmiş; ekran kilitli olsa bile bilgiler görünebiliyor. Ayrıca uygulama geçmişini görüntüleyerek en sık kullanılan uygulamaları hızlı bir şekilde başlatmak ve ana ekranı istenilen şekilde kişiselleştirmek mümkün.

Acer SocialJogger Uygulaması Facebook ve Twitter hesaplarını aynı yerde topluyor, bu sayede döner tekerlek ile güncellemeler arasında gezinebilir, ana ekranınızda atanmış pencere aracı ile güncellemeleri doğrudan alabilir ve kullanımı kolay arayüz aracılığıyla doğrudan yorum yapabilir veya paylaşabilirsiniz.

Cihazın satış fiyatı ise henüz belli değil.

Acer Liquid MT

Acer Liquid MT

Acer Liquid MT

Bir cevap yazın