Acer, Ferrari Tutkunları İçin Tasarladığı Liquid E Ferrari’yi Duyurdu

Tamamen yarış ruhuna dayanarak tasarlanan Acer Liquid E Ferrari, 3.5″ yüksek çözünürlüklü kapasitif dokunmatik ekrana sahip. Telefonun arka bölümünde karbon fiber ayrıntılarla efsanevi “Scuderia Ferrari”  arması ve “hava girişi bölmelerini“ andıran yeniden tasarlanmış hoparlörü bulunuyor. Ferrari  duvar kağıtlarının süslediği 5 menü ekranı sizi Formula 1 dünyasına davet ediyor. Buradan, çarpıcı görüntüler ve videolara tek bir tıkla ulaşabilirsiniz.

Acer Luquid E Ferrari

Özel zil sesi setleri, Ferrari motorunun o benzersiz sesi ile telefonunuzu kişiselleştirmenize olanak veriyor. Acer Liquid E Ferrari ayrıca, her koşulda yüksek çekim kalitesi içi gelişmiş özellikler ile donatılmış bir kulaklıkla beraber geliyor.

Şık bir tasarım sergileyen bu modelin, krom kesimli parlak kırmızı kılıfı da gerçekten göze hitap ediyor. Acer Ferrari Liquid E özel sürümünüzü, bu şık Ferrari kılıfları ile çarpmalara ve toza karşı koruyabilirsiniz. Kullanılan kaliteli malzemeler, kılıfın sadece göze değil aynı zaman dokunma duyusuna da hitap etmesini sağlıyor.

“Bir Ferrari sadece hız demek değildir. Aynı zamanda güzellik, güç, heyecan, zevk ve doğal mükemmelliğin de bir sembolüdür” diyen Acer Pazarlama ve Marka Bölümü Başkan Yardımcısı Gianpiero Morbello sözlerine şu şekilde devam ediyor: “Orijinal konseptten nihai ürüne kadar, yeni akıllı telefon, tüm Ferrari hayranlarına güçlü bir ait olma hissi verme fikrine dayanarak en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmıştır.”

Acer ürünün fiyatını KDV dahil 1.299 TL olarak duyurdu.

Teknik Özellikler

Acer Liquid E Ferrari - Teknik Özellikler

Acer Ferrari Liquid E

Acer Ferrari Liquid E

Acer Liquid E Ferrari

Bir cevap yazın