Abit Fatal1ty: Anakartlar daha fazlasını sunuyor

Abit Fatal1ty: Anakartlar daha fazlasını sunuyor

Abit, oyunseverlerin ve üst seviye kullanıcıların isteklerine daha çok cevap verme arzusunu ilk olarak Computex 2004’de açıklamıştı. En başarılı yarı-profesyonel oyunculardan olan Jonathan Wendel, Abit’in yeni hedeflediği bu pazar için ürün geliştirmesinde etkin bir şekilde rol aldı. Jonathan’ın oyun yeteneği kendi takma adıyla aynı isme sahip yeni bir güçlü markanın doğmasına neden oldu:Fatal1ty.

İlk başlarda herkes Fatal1ty anakartlar üstüne konuşuyordu. Ama Abit’in bilinen anakart yapısından daha farklı bir şeyler daha sunması gerektiği zamanla ortaya çıktı. Anakart pazarındaki amansız rekabet nedeniyle yakında Fatal1ty ekran kartları ve diğer bilgisayar bileşenlerinin de ortaya çıkmasını bekliyoruz.

Fatal1ty konusunda beklentiler biraz karışık. Bazıları bu anakartın sadece kağıt üstünde iyi gözüktüğünü düşünürken bazıları ise belki de beklenen mükemmel anakartın gelmekte olduğunu düşünüyor. Bu yüksek beklentilerin bir nedeni de Fatal1ty gibi üst seviye bir oyuncunun geliştirme sürecine fazlasıyla dahil olması.

Her zaman olduğu gibi gerçek iki uç noktanın arasında bir yerde. Abit’in üst seviye kullanıcılar için yarattığı ürünlerden (µGuru veya SoftMenu) kazandığı tecrübe ile ortaya çıkan Fatal1ty, mükemmel olmasa bile ilgi çekici bir ürün olmuş.

Bir cevap yazın