A-DATA Ultra-İnce USB Flash Sürücü C003’ü Piyasaya Sürdü

DRAM bellek ve flash ürünlerinin dünya çapındaki üreticisi A-DATA, sadece 7.5 mm kalınlığa sahip yeni ultra ince C003 USB flash sürücüsünü duyurdu. Gelişmiş teknolojisiyle süper ufak boyutlara sahip olan C003’ün ağırlığı sadece 10 gram.

A-DATA Ultra-İnce USB Flash Sürücü C003

A-DATA Ultra-İnce USB Flash Sürücü C003


Portatif tasarım ve ultra incelikle depolama

Ultra-kompakt boyut ve hafifliğiyle, kullanıcılar diledikleri zaman, diledikleri yerde transfer işlemini gerçekleştirebilirler. Ultra ince boyutunun yanı sıra, C003 klasik USB flash sürücülerin tüm pratik işlevlerini, kendi temel üç özelliğinde barındırıyor: Kompakt boyutu, kolay işlem yapması, fiyatı. Aynı zamanda, C003 çok kullanışlı bir şekilde tasarlanmıştır. Askı deliği sayesinde kullanıcılar, C003’ü anahtarlıklarına veya cep telefonlarına bağlı bir aksesuar olarak kullanabilir.

Şık çilek rengi ve parlak lavanta mavisi seçenekleri bulunan C003, bu hoş renklerle müşterilere canlılık izlenimi ve kalıcı marka değeri iletir. Tak-çalıştır özelliği ve 2 GB – 32 GB seçenekleriyle C003 sadece bir depolama cihazı değil, moda konusunda da benzersiz bir zevke sahiptir. C003, sadeliğinin yanında, modaya uygun bir aksesuarın ve işlevsel bir cihazın özelliklerini bir arada bulundurur.

A-DATA Ultra-İnce USB Flash Sürücü C003

A-DATA Ultra-İnce USB Flash Sürücü C003

Bir cevap yazın