8ms 19" LCD’ler: Oyun için Hız, Peki Ne karşılığında?

Hyundai L90D+: Güçlü Başlangıç

Hyundai L90D+: Güçlü Başlangıç

L90D+ kağıt üzerinde kusursuz görünüyor. 8 ms tepki süresi, 700:1 (!) karşıtlık (contrast) oranı ve makul sayılabilecek bir fiyat. Döner ayak ve yükseklik ayarını da eklediniz mi alın size “en çok satan” olmaya aday bir ürün.

Hyundai L90D+
Köşegen Boyutu 19″
Doğal (native) Çözünürlük 1280×1024
Karşıtlık (contrast) 700:1
Parlaklık (brightness) 300 kandil/m²
Gecikme (latency) 8ms
Renk 16.2 Milyon
D/Y görme açısı (viewing angle) 150/135
Hoparlör Var
Bağlantılar VGA, DVI
Ortalama Bedeli 499 USD

Tasarım

Hyundai dilinde L ürün dizisi geleneksel olarak orta düzey, Q dizisi ise uzman ve oyun düzeyi için kullanılıyor – özellikle destansı Q17’yi anımsayın. L90D+ ise bu kuralın istisnası, çünkü hiçbir özelliğiyle giriş düzeyinde bulunmuyor. Tasarımı basit ve etkili, kenarları son derece ince, kasası da doğrudan Q19 modelinden alınmış. Kurgusu temiz ve çizgileri seçkin. Güzel iş.

Ergonomi

L90D+’ın ergonomisi gerçekten iyi. Ekranın yüksekliği ve yatıklığı (tilt) ayarlanabiliyor ve kullanımı kolay döner ayak da cabası. Eğer günleriniz bilgisayar karşısında geçiyorsa, hangi işi yapıyor olursanız olun, L90D+ ile kendinize en rahat duruşu bulabileceğinizden eminiz. Bir eksi nokta: Q19’da bulunan fabrika usulü ayar düğmeleri burada da karşımıza çıkıyor. Kullanımları zor ve ekranın alt kısına yerleştirilmiş. Bu üzüntü verici, çünkü bu ayrıntı dışında L90D+’nin tasarımı neredeyse kusursuz.

İşlevler

Hyundai L90D+: Güçlü Başlangıç

L90D+ ekipman olarak tam kararında – çift VGA/DVI bağlantısı ve dahili güç transformatörü. Çok fazla değil, ancak bunlardan başka özellikler pek ek yarar getirmediğinden yine de yeterli.

Bir cevap yazın