6 BenQ ürünü RedDot Tasarım Ödülü aldı

BenQ, hayata eğlence ve kalite katma ilkesini, tasarım başarısı ise destekliyor. Tasarım ve işlevselliği ön planda tutan Red Dot, yine BenQ ürünlerini taçlandırdı.

BENQ FP785+6 BenQ ürününe ‘Üstün Yenilikçi Tasarım’ tanımlaması

4 ayrı ürün dalındaki BenQ ürünlerinden, 4. kez ödüllendirilen X720 dijital fotoğraf makinesinin yanısıra, Joybook S41, 2 LCD monitör ve 2 ultra taşınabilir mobil TV, Red Dot Ödülü kazandı.

Yenilikçi tasarımları , kusursuz kalite ve işlevsellik, BenQ ürünlerini taçlandıran ödülleri getirdi.Ödül Kazanan Ürünler

Ödül kazanan ürünler, 26 Haziran-23 Temmuz tarihleri arasında, Essen’deki Red Dot Tasarım Müzesi’nde sergilenecek. Bu ürünler:

•X720 Dijital fotoğraf makinesi

•Joybook S41 laptop PC

•FP785+ 17 inç LCD monitör

•FP91R 19 inç LCD monitör

•PMV Mobil TV

•PMV Mobil TV

BENQ FP91RZıtlıkların buluştuğu tasarımlar

BenQ Lifestyle Tasarım Merkezi Başkanı Manfred Wang, “Yüksek prestijli Red Dot ödüllerine sahip olmakla, BenQ, bir kez daha küresel podyumda kendini kanıtlamıştır.

X720 Dijital fotoğraf makinesi, BenQ’nun ‘Zıtlıkların Buluşması’ tasarım felsefesini anlatan ideal bir yansıma. Bu, son derece ince cihaz, stil ve teknolojiyi birleştiriyor, iş ve oyunun kusursuz bir bileşimi” dedi.Dört kez ödüllendirilen dijital fotoğraf makinesi: BenQ DC X720

BenQ DC X720 ultra ince dijital fotoğraf makinesi, paslanmaz çelik gövdesi ile 12.5 mm’lik boyuta sahip. Pürüssüz, şık tasarımı ve seçkin görünümü ile 2006 iF Tasarım “Top Selection”, 2006 G-Mark İyi Tasarım Ödülü ve 2007 iF Tasarım Ödülü kazandı.Seçkin değerlendirme

Ürünler, dünyaca tanınan seçkin tasarımcılardan oluşan jüri tarafından değerlendiriliyor.

İncelenmeye değer bulunan tüm ürünler, yenilikçilik, ergonomi, dayanıklılık, çevre duyarlılığı ve uyumu gibi kriterlere göre değerlendiriliyor.

Bu yıl, 43 ülkeden, toplam 2.548 ürün değerlendirildi.Red Dot Ödülleri

Red Dot Ödülleri, 1955 yılından bu yana, üstün tasarım başarısının uluslararası damgası olarak kabul edilmektedir. Geniş bir endüstri ürünleri yelpazesi içinden, üretici ve tasarımcılar, yıl boyunca, 11 ayrı ürün grubunda, bu seçkin ödül için başvuruda bulunabilirler. Her yıl giriş sayısı artmaktadır. Bu yılın ödül kazanan ürünleri, Almanya Essen’deki Red Dot Tasarım Müzesi’nde sergilenecektir.Forum tartışması için tıklayın.

Bir cevap yazın