58 İnç Bir iPhone’unuz Olsun İster miydiniz? (Video)

Avusturyalı üç arkadaş özel bir masayı iPhone’a dönüştürmeyi başarmış gözüküyor. 

Üç Avusturyalı arkadaş, iphonetable internet sitesinde yayınladıkları bir video ile dikkatleri üzerlerine çekmeyi başardılar. Videonun dikkat çekici yanı ise, özel olarak geliştirilmiş bir masanın tıpkı iPhone gibi kullanılabilmesi. Bir çeşit iPhone masası yani.

iPhone Masa

Grup, internet sitesinde bu teknolojiyi nasıl mümkün kıldıklarını anlatmıyorlar, ama videodan anladığımız kadarıyla bir kablo ile projeksiyona aktarılan iPhone görüntüsü masa üstünde beliriyor. Dokunmatik ekran teknolojisine sahip olan masa da, tıpkı iPhone gibi dokunuşlarınızı algılıyor ve kablo yardımı ile iPhone’a geri gönderiyor.

iPhone Masa 2

Video sahte mi değil mi, emin değilim. Ama böyle bir masa için binlerce doları rahatlıkla gözden çıkarabilecek iPhone manyakları olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim :). Umarım, onlardan biri değilsinizdir…

3 Yorum

  1. goro

    Bu masayı istemek için iphone manyağı olmaya lüzum yok, bu 3 eleman bu gün pazarlama haklarını versinler bana, bizim askeriyenin tüm Harekat ve Eğitim bürolarına satarım, askeriye aynen bu masadan arıyor yıllardır.

  2. aslan yilmaz

    Tabii  iphone manyağı olmanın kriteri o masa birkaçyüz dolara mal olabilecekken (gerçi abartmiim birkaçbin doları bulur) o fiyatın birkaç kat fazlasını vermekten çekinmemeleri.

  3. Ziyaretçi

    büyük bi plazmanın üstüne camı koy iphoneye video yükle o videoyu ezberle ona göre tıkla olsun bitsin bilmiyorum bana fake gibi geldi multi thouch kullanırken bi acaip hareket ediyo elleri ve adam elini koymadan önce bi duraksama yapıyo sonra dokunuyo

Bir cevap yazın