50 Saat: Yeni Aralıksız Oyun Oynama Rekoru Kırıldı

Siz aralıksız kaç saat oyun oynayabilirsiniz?

South Park OyunOyunların insanı ekrana bağladığı inkar edilemez bir gerçektir. Ve, oyun oynarken vaktin nasıl geçtiğini çoğu zaman da anlayamayız, saatler saatleri kovalar ve bir bakmışsınız güneşin ilk ışıkları odanızı aydınlatmaya başlamış bile…

Peki bir insan aralıksız ne kadar oyun oynayabilir? Altı Alman arkadaş hem bu sorunun cevabını aramak, hem de Guiness Rekorlar Kitabına girmek için hep beraber oyun oynamaya başlamışlar.

Alman arkadaşların seçtikleri oyun ise son günlerin popüler oyunu Red Dead Redemption.

Sonuç olarak yarışmaya başlayan altı Alman arkadaş aralıksız tam 50 saat oyun oynamayı başarıp eski rekoru tam 10 saat geliştirmişler.

Guiness Rekorlar Kitabına böylesine önemli bir konuda katkı yaptıkları için bu altı Alman arkadaşa da THG Oyun olarak “aferim” diyoruz. Çok iyi bir iş başardınız :).

Siz kaç saat aralıksız oyun oynayabiliyorsunuz?

7 Yorum

  1. Mr. X

    Kendi başıma kesintisiz 20 ila 25 saat arasında oyun oynayabiliyorum. Bu rekor rahatlıkla 3e 4e katlanılabilir bir rekor. Zorlasam bu rekoru tek başıma 3e 4e katlarım.

  2. manyaque

    tüh bilsek rekoruda kırardık yaklaşık 40 saat hiç kalkmadan red alert oynadık hemde tek oyun kitledik oyunu inadınada bırakmadık 😀 en sonunda biri yenilgiyi kabul ettide bitti

Bir cevap yazın