31 Mart’a Kadar Bireysel Kaspersky Ürünleri %51 İndirimle Satılacak

Dünyanın lider güvenlik yazılım geliştiricisi Kaspersky Lab’ın Türkiye Distribütörü Helyum Bilişim tarafından duyurulan kampanyada, Kaspersky Bireysel Ürünler Mart sonuna kadar, Teknoloji Mağazalarında %51 indirim ile satılacak.

Kaspersky Logo31 Mart’a kadar devam edecek olan kampanya ile Helyum Bilişim, kullanıcılara özel fırsatlar yaratmaya devam ediyor.

Helyum Bilişim Mağaza Kanal Müdürü İsa Baltacı’nın yaptığı açıklamada, kampanyanın sadece Best Buy, Bimeks, Darty, Elektro World, Gold, Media Markt ve Vatan teknoloji mağazalarında geçerli olduğu vurgulandı.

“Kampanya; Kaspersky Anti-Virus, Kaspersky Internet Security, Kaspersky PURE ve Kaspersky Small Office Security ürünlerini kapsamaktadır.” açıklamasında bulunan Baltacı, “Teknoloji Mağazaları, birçok bilişim donanım ve yazılım ürününü kullanıcı ile direk bir araya getirme konusunda oldukça önemli bir kanaldır.

Kullanıcının ürünü ve rakiplerini aynı anda görmesi, dokunması, hissetmesi üçlemelerinin oluştuğu bu mağazalar için Türkiye’ye özel bir kampanya başlattık. Mağaza kasalarında, ellerinde Kaspersky kutuları ile sıra oluşturan kalabalık, kampanyanın daha ilk günden başarılı olduğunu bizlere gösterdi.” dedi.

2 Yorum

  1. CodeMachine

    Yıllardır kaspersky kullanıcıyım ancak nvidia avp.exe yi alien vs predator oyunu sanıyor ve o oyun için ayarlarını optimize ediyor bu sebepten diğer oyunların kendi optimal ayarlarına geçmediği için artık nod 32 ye geçtim. bu hatayı giderirlerse kaspersky a geri dönerim, tabi bu durumun sorumlusu kaspersky değil nvidia 😛

Bir cevap yazın