2011’in En İyi Oyunları Anketi Başladı

THG Türkiye okurları 2011 yılının en iyi oyunlarını seçiyor!

Oyun endüstrisi açısından oldukça hareketli bir yılı geride bırakmaya hazırlanıyoruz. 2011’in önceki iki yıla oranla çok daha yoğun ve doyurucu geçtiğini söylesek yanlış olmaz sanırım. Tabii dev reklam kampanyalarına rağmen beklediğimizi bulamadığımız; bizleri düş kırıklığına sürükleyen yapımlar da olmadı değil. İşte şimdi iyiyle kötüyü, güzelle çirkini, başarılıyla başarısızı ayırma vakti. Tom’s Hardware Türkiye okuyucuları olarak, 2011’in en iyi oyunlarını seçme sırası artık sizde.

Bu yıl kategorilerimizi neredeyse iki katına çıkardık ve seçenekleri de olabildiğince geniş tutmaya çalıştık. Sizler için daha keyifli bir anket olduğunu umuyoruz.

Bu arada anketimiz hediyeli değil ne yazık ki. Fakat oyun hediyeli yarışmalarımız tüm hızıyla devam edecek. Daha yeni başladık demiştim değil mi?

Neyse, bana sorarsanız hiç vakit kaybetmeyin ve buraya tıklayarak gönlünüzün şampiyonlarını seçmeye başlayın. İlk kategoriye oy verdikten sonra klavyenizin sağ yön tuşuna basarak bir sonraki kategoriye kolayca geçebilirsiniz.

Anketimiz 31 Ocak 2012 tarihine kadar devam edecek.

Ayrıca editörlerimizin seçimlerini de pek yakında yine bu sayfalarda okuma fırsatı bulacağınızı belirteyim.

İyi oyunlar.

4 Yorum

 1. Ziyaretçi

  2011’in en iyi senfonik swedish folk arabesk albümü anketinden sonra gördüğüm en düşük katılımlı anket bu sanırım.eheh.aslında eheh değil lan,saçma sapan ignler,gamebilmemneler milyonlarca takipçiye sahipken (yerel örnek vermiyorum,sonra editörler vuruşuyor falan hoş değil) thgtr’nin günlük 1000 okuyucuya ulaşamaması hoş değil.kötü.daha iyilerine layıksın thgtr,sorun sende değil bende…

  ek:ya fsm aşkına şu captcha şeysini değiştirin,okunmuyor bu yahu.sorulu morulu şeylerden koyun,başkent nere falan diye

 2. LORDTEK

  Sayın yazar: Anketler netleştikten sonra her bir alan için özel olarak değerlendirmelerinizi bekliyor olacağız. Belirlenen alanda sizin beklentiniz hangi sebeplerden dolayı nasıldı, çıkan sonuç için ne düşünüyorsunuz, sıralama vs.. Böylece daha anlamlı olacağını düşünüyorum…

 3. Bane

  Kusura bakmayın editör bey böyle saçma anket olur mu?
  Ankette en iyi oyun hangisidir der biz seçeriz en çok oy alan birinci olur ondan sonraki ikinci olur.
  Şimdi birinci ikinci falan hepsini seçtiriyorsuz hangisi neye göre puan alacak bari açıklasaydınız.
  Gerçi açıklasanız da saçma bir sistem olma özelliğini yitirmeyecek.
  Ayrıyeten Türkiye’nin en az okunan oyun sitelerinden biri olan Tom’s Oyun(kötü anlamında değil elbet ama gerçek bu) ne kadar gerçeği temsil edebilir ki?

  • Uğur Yurtsever

   Merhabalar, ankette yaptığınız seçimler veya sıralamalar, anketteki seçenek sayısı oranında sonuca yansıyor. Yani dengesiz bir sistem değil. Sadece herkese daha fazla seçim yapma şansı tanıyoruz, hepsi bu. Hoşunuza gitmediyse tek bir seçim yapma veya hiç seçim yapmama hakkına da sahipsiniz elbette.

   Ayrıca en az okunan sitelerden biri olduğumuzu nasıl bir istatistiğe dayanarak iddia ediyorsunuz anlayamadım. Bakın siz takip ediyormuşsunuz işte, neden kendi seçim hakkınızı küçümsüyorsunuz? 🙂 Evet wikipedia’daki bilgileri çevirip ardı ardına ön incelemeler dizmiyor veya hergün büyük bir hırs ve bozuk Türkçe ile 178 tane iki satırlık haber girmiyor olabiliriz; ancak yine de hala birçok standardın üzerinde kalabiliyoruz. Bizi düşündüğünüz için teşekkürler… Çok okunduğunu iddia ettiğiniz; gerçeği daha fazla temsil edeceğini düşündüğünüz ama en iyi grafik adayları arasına PES 2012’yi koyup Crysis 2’yi koymayan; 2010 yılında çıkmış bir sürü oyunla dolu anketlerde oy kullanmakta özgürsünüz.

   Yorumunuz için tekrar teşekkürler.

   İyi çalışmalar.

Bir cevap yazın