2010 Yılının En İyi Grafik Yongası Üreticisi Sizce Hangisidir?

2010 Yılının En İyi Grafik Yongası Üreticisi Sizce Hangisidir?

2010 Yılının En İyi Grafik Yongası Üreticisi Sizce Hangisidir?

 • AMD (69%, 372 Oy)
 • Nvidia (31%, 166 Oy)

Toplam Oy: 533

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

4 Yorum

 1. Ziyaretçi

  AMD elini Nvidiadan çok daha hızlı tuttu ve piyasaya erken girerek üstünlük sağladı. Performans liderliğinide elinde tuttu ancak ekran kartı kalitesi olarak Nvidia daha üstündü. Çıkardığı driverların bize sunduğu fonksiyonlar amd ile karşılaştıralamayacak kadar iyiydi.

 2. Daerohn

  Bana sorarsanız kesinlikle AMD/ATI derim. Niye Nvidia değil derseniz tecrübelerimle sabit, Nvidia daha hızlı grafik işlemciler yapabilir ama iş ekranda detay göstermek dendiğin ATI açık ara önde. Ayrıca gösterdiği fiyat performans oranları da nVidia’nın oldukça ilersinde. Özellikle son çıkardığı 6000 serisi piyasayı silip süpürecek gibi duruyor. nVidia kara kara düşünsün ne yapacağını.

  • Anonim

   belki dediğin doğrudur ben hiç ati kullanmadım kullanmak çok isterim amd penhom x4955 kullanıyuorum  amd ati grafik kartlarla çok performanslı olduğunu söylüyorlar fakat ben linüx.pardus işletim sisteminide kullanıyorum ati linüx dryver destek vermiyor onun için bana en uygunu nvidia benim tecihim bu . linüx kullanıcaları arti tercih etmiyor bu yönden bakarsak nvidia atiden bir adım daha öne geçiyor.benim ekran kartım zotac gtx470amp 1280mb 320 bit gayette iyi standart hd 5870 daha iyi linüx kullanıcıları artıyor ati linüx dreyver vermesse o düşünsün karakara

Bir cevap yazın