2010 Yılının En Başarılı Teknoloji Mağazası Sizce Hangisidir?

2010 Yılının En Başarılı Teknoloji Mağazası Sizce Hangisidir?

2010 Yılının En Başarılı Teknoloji Mağazası Sizce Hangisidir?

 • Vatan Bilgisayar (22%, 464 Oy)
 • Media Markt (13%, 289 Oy)
 • Electro World (10%, 206 Oy)
 • Bimeks (10%, 204 Oy)
 • Teknosa (9%, 194 Oy)
 • Diğer (8%, 174 Oy)
 • Gold (8%, 172 Oy)
 • Best Buy (8%, 170 Oy)
 • Darty (8%, 162 Oy)
 • Tgar (5%, 107 Oy)

Toplam Oy: 708

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

10 Yorum

 1. goro

  Bu mağazaların hiç birinde uygun fiyata DL-DVD, MiniDVD yada Bluray Disk bulamazsınız, gıda sektöründeki marketlerden kırtasiyelerden bile daha pahalı satarlar bu diskleri, bu da ürünleri ihtiyaçlara göre getirmedikleri, başka nedenlerle müşteriye dayattıkları anlamına gelir, diyorlarki burda ne varsa arasından seçin, hiç birine oy vermiyorum.

 2. goro

  rene, yukarıya dizilenler sözde bilişimle ilgili ihtiyaçlarının tamamını market tarzında girip alıp çıkabileceğin yerler, istanbul bilişim sadece dizüstü ve tv satan bir yer, bilişim konusunda tüm ihtiyaçları karşılama iddiasında olan bir yer değil. Zaten henüz bu iddianın hakkını verebilen de yok, intel ürünlerini yığan kendini bilişim market sanıyo resmen.

  Sarf malzeme en temel bilişim ihtiyacı olduğundan örneği ondan verdim, markete en sık sarf malzemeden gidilir, sisteme girecek olsak skandal, Mini-ITX sistem toplamaya çalışın göreyim sizi.

 3. goro

  Ziyaretçi, şakamısın sen, uygun fiyatlı yazdım üstüne basa basa, 10 katı pahalı demedim, 10’lu 8x miniDVD’yi 6liraya tane 60krş tan alıyorum, sen vermişsin 2.8x tane 4liradan.

  Bluray’in 10’lı 4x paketini 23$’dan tanesini 2liradan ucuza alıyorum, sen vermişsin 5lisi 2x 23 lira, tanesi 4 liradan yüksek.

  Dl-DVD hiç verememişsin, 10’lu 8x paketi 14buçukliradan alıyorum tane 1.450krş, 2 yıldır 3 güne aldığım disklerin fiyatı uygun olacak ben bilmeyecemmi vatanı, sana yetermi bu bilgiler.

  Ha neymiş, haftada en az 2 kere bilişim alışverişi yapan ben bilişim sarf malzemelerimi Gimsadan, kırtasiyeden, amazon’dan yapıyormuşum. Bahsettiğin Vatan yürüme 5 dk mesafede olmasına rağmen.

  • goro

   Sinirden CenDyne 10’lu bd pakete 13 yerine 23 yazmışım, hayatında hiç bd-dvd yazmamaış, fiyatlarını bilmeyen birinin bu işten anlıyormuşçasına pişkin pişkin seneler öncesinin ürün ve fiyatlarını burada var gibi yazması kanıma dokundu.

 4. stoic

  Teknoloji Marketlerin hiçbiri bana göre ucuz değil zaten. Fiyat dışındaki değerlerime göre sıralama yaptım ben.  Küçük dükkanlardan almak bilişim malzemelerini bana daha sıcak geliyor. Hee yok efendim çakal oluyorlar adam yoluyolar adam kandırıyolar diyosanız uyanık olun yoldurmayın kendinizi.  Zaten o denilenleri bu büyük çakallarda yapıyor. Mediamarkt ın TV lerden cıkan aksesuarları cıkarıp ayrıca parayla satması yada karaköyden ucuz kabloları ekstra satması gibi.  Madem hepsi aynı yolun yolcusu bırakalım küçük esnaf kazansın.

 5. Anonim

  Hiç biri bu lakaba layık olamaz,çünkü en pahalı donanımlar bunlarda,Bilgisayar olsun,TV olsun diğer elektronik gereçlerde de aynı, hiç bir zaman da bunlardan yiyecek harici alışveriş yapmam,haketmiyorlar çünkü.Bazılarında donanım yok,gidin sokaktaki satıcıdan alın daha ucuza bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın