2. Total War Türkiye-Ankara Günü İçin Herşey Hazır

İlki 13 Mayıs 2007 Pazar günü büyük bir başarıyla gerçekleştirilen Total War Türkiye-Ankara etkinliğinden sonra akıllardaki ilk soru “ikincisi ne zaman olacak acaba” idi. Gerçekten de gerek etkinliğin neşeli atmosferi gerekse turnuva sonunda dereceye girenlere verilen ödüllerle Türk oyun camiası adına oldukça büyük bir başarıya imza atmıştı Total War Türkiye ailesi. E tabi İstanbul sınırları dışında kaliteli bir organizasyon görmek de olayın kaymağıydı.

Başlıktan da anladınız gerçi ama ben lafı fazla uzatmayıp mutlu haberi veriyorum. Total War Türkiye, Ankara gününün ikincisiyle kaymağın yanına ekmek kadayıfını patlatıyor. Bu sefer çok daha ateşli bir organizasyon bizleri bekliyor. Detaylar için Total War Türkiye‘ye kulak veriyoruz.

Total War Türkiye Bülten Logo

Total War Türkiye resmi fan sitesi Total War oyuncularını ve Tarih severleri bir araya getirmeyi planladığı ikinci organizasyonunu duyurmaktan mutluluk duyar. İlk organizasyon ile neler yapabileceğini kanıtlayan topluluğumuz Talha Turhal’ın Tom’s Hardware Guide Türkiye – Oyun bölümünün desteğini almasıyla daha da güçlendi. Yeniden dev donanım markalarını ve ülkenin en güçlü çevrimiçi oyun sitelerinin bir araya getirdi. Total War Türkiye Ankara Günü 2 ile sevgili oyuncular hem hediyeler kazanacak hem de Empire: Total War ve Medieval 2: Total War oynayarak tanışıp kaynaşacak.

Bu tür etkinliklerin Türk oyun sektörüne katkısı tartışılamaz. Evlerinde, odalarına saplanıp kalan oyuncuların dışarı çıkarmış ve sosyal bir iletişim içerisine dahil etmiş oluyoruz. En güzel yanı ise ülkemizi uluslararası arenada temsil edilmesi. Total War oyunlarının yapımcısı Creative Assembly ve yayıncısı SEGA etkinliğimize büyük özen gösteriyor. Yapılan bu etkinlikler Total War oyunları içerisinde yer alan Türk ve İslam devletlerine daha çok özen gösterilmesine ve ileride çıkacak oyunların Türkçe dil destekli olmasına vesile olacaktır.

Yaklaşık 6 yıldır yayın hayatını sürdüren Total War Türkiye diğer fan sitelerine örnek olmanın da mutluluğunu ayrıca yaşamaktadır. Community olmanın bilinci ile hiçbir şekilde site üye ve organizasyon katılımcılarından bu güne kadar para almamış ve sürekli öz veride bulunmuştur. Bu çizgide ilerlemeye de devam etmektedir. Total War Türkiye Ankara Günü 2 organizasyonuna katılım tamamen ücretsizdir.

Organizasyonun Yapılacağı Yer

Bu sefer Chatlak Cafe 3’deyiz. Kızılırmak Sokak 16/A Kızılay Çankaya – Ankara. Organizasyonun başlama saati 13:00 bitiş 18:00’dır. Ancak gün içerisinde yapılacak turnuvalara göre etkinlik uzayabilir.

Ürün Sponsorları

Khan Gaming: Gün içerisinde yapılacak turnuvada dereceye girenlere profesyonel fare altlıkları hediye ediyor. Khan Gaming ürünleri Türk mühendisler tarafından yapılıyor ve bu dalda üretim yapan ilk Türk firması.

Sapphire ATI: Gün içerisinde yapılacak turnuvada derece yapanlara üst seviye performansa sahip ekran kartları hediye ediyor.

Kaspersky & Helyum Bilişim Hizmetleri: Gün içerisinde yapılacak çekilişe katılanlara ve turnuvalarda derece yapanlara Kaspersky Internet Security programı hediye ediyor.

Kingston: Gün içerisinde yapılacak turnuvada dereceye girenlere yüksek performanslı bellekler hediye ediyor.

Aral İthalat: Gün içerisinde yapılacak çekilişe katılanlara ve turnuvalarda derece yapanlara klasikleşmiş Total War oyunları hediye ediyor.

SEGA Londra & Aral İthalat: Gün içerisinde yapılacak çekilişe katılanlara ve turnuvalarda derece yapanlara Empire: Total War, Empire: Total War Special Forces Edition ve Warpath DLC keyleri hediye ediyor.

Logitech: Gün içerisinde yapılacak turnuvada dereceye girenlere profesyonel oyuncu faresi ve kulaklığı hediye ediyor.

Creative Assembly: Bizzat site yöneticimiz Talha Turhal aracılığı ile maddi olarak kendilerinden bir şey istenmediği firmaya iletildi. Devamında Türk ve İslam devletlerinin Total War oyunlarına iyi yansıtılması ve gelecek oyunların Türkçe dil destekli olması söylendi. Ayrıca sizlere de belirtmek isteriz Total War toplulukları arasında bu tür organizasyonları yapan ve oyun sektörü içerisinde aktif rol alan sadece biz varız. Doğal olarak emeklerimizin de karşılıksız kalmamasını istemek hakkımız. Bu davranış ile Türk oyuncusunun erdemini yabancı bir kuruma göstermenin mutluğunu da diğer mutluluklar gibi yaşamaktayız.

Gün İçerisinde Yapılacaklar

İlk başlarda değerli katılımcılar güncel cafe bilgisayarlarının başına geçecek ve var olan Total War oyunlarını deneyecek. Katılım fazla olacağından dönüşümlü olarak herkes bir birine sıra verecek. Belli bir kaynaşma süresi geçtikten sonra organizasyon resmen Empire: Total War Deniz Savaşları Turnuvası ile başlayacak. Turnuva sonrası çekilişler ile devam eden organizasyonumuz eğlence doygunluğumuza göre son bulacak.

Empire: Total War Deniz Savaşları Turnuvası Finalistleri

1. olacak yarışmacının ödülleri:

Sapphire HD4890 GDDR5 1gb 256Bit ATI DX 10.1 ekran kartı
Kaspersky Internet Security programı
Kingston 4 GB (2*2 GB) KIT Hyperx DDR3 1333 MHz CL7 XMP belleği
Empire: Total War Special Forces Edition
Logitech MX518 oyuncu faresi
Khan Gaming WideX – Widescreen fare altlığı

2. olacak yarışmacının ödülleri:

Sapphire HD4870 GDDR5 1gb 256Bit ATI DX10.1 ekran kartı
Khan Gaming Dual fare altlığı
Kaspersky Internet Security programı
Kingston SSD-V/64. katı hal sürücüsü
Empire: Total War Special Forces Edition
Logitech Precision kulaklık

3. olacak yarışmacının ödülleri:

Khan Gaming Rapid Cloth Mouse Pad
Kingston 3 GB (3*1 GB) KIT Hyperx DDR3 1333MHz CL7 XMP belleiği
Kaspersky Internet Security programı

Empire: Total War Special Forces Edition
Warpath Campaign DLC Key’i

4. olacak yarışmacının ödülleri:

Khan Gaming Quick Cloth fare altlığı
Kingston 2 GB Hyperx DDR3 1333 MHz CL7 Tek Modül Ram

Kaspersky Internet Security programı
Empire: Total War

Warpath Campaign DLC Key’i

5. olacak yarışmacının ödülleri:

Khan Gaming BlacX Cloth fare altlığı
Kaspersky Internet Security programı
Empire: Total War

Warpath Campaign DLC Key’i

Organizasyona Katılım ve Daha Fazla Bilgi

Bu güzel güne herkes katılabilir. Gün içerisinde yapılacak çekilişlere herkes katılabilir. Ancak şartlarımız var. Gün hakkında daha fazla bilgi, ödüllü turnuvalara katılım şartları ve organizasyonun yapılacağı yerin ayrıntılı yol anlatımı için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın