11 Kasım’da Doğan Çocuklarına Dovahkiin İsmini Koydular Bethesda’dan Ödülleri Kaptılar

İşte gerçek Dragonborn…

Hatırlıyor musunuz bilmiyorum, geçtiğimiz Şubat ayında Bethesda genç evli çiftleri  yakından ilgilendiren çok iddialı bir yarışma başlatmıştı. Buna göre firmanın yeni oyunu The Elder Scrolls V: Skyrim’in çıkış tarihi olan 11 Kasım 2011’de dünyaya bir çocuk getiren ve adını ejder doğumlu anlamına gelen Dovahkiin koyan evli çiftler, sürpriz hediyelerin sahibi olacaktı.

Evet, görünüşe bakalırsa bu yarışmayı kazanan bir çift var gerçekten: Megan ve Eric Kellermeyer…

Bethesda, resmi blog sayfasından yaptığı duyuruyla 11 Kasım’da doğan çocuklarına Dovahkiin ismini veren Megan ve Eric Kellermeyer çiftininin ömürleri boyunca Bethesda oyunlarına ücretsiz sahip olacağını açıkladı. Bu güzel ayrıcalık minik Dovahkiin için de geçerli olacak elbette. Bu arada Skyrim ile birlikte firmanın önceki oyunları da Kellermeyer ailesine yollanmış.

Bethesda’nın minik Dovahkiin için yayınladığı mesaj da çok hoş gerçekten:

Gerçek hayatta veya bizim yarattığımız oyun dünyasında, genç Dovahkiin’e katılacağı bütün maceralarda en iyi dileklerimizi sunuyoruz. Olur da Alduin bir şekilde bizim dünyamıza ulaşmayı başarırsa irtibata geçeceğiz.

Firma, yarışmayı kazanan aile için ömür boyu ücretsiz oyun dışında başka sürprizlerinin de olacağını açıklamıştı. Ancak şimdilik bu konuda bir duyuru gelmiş değil.

Bir de resim var bu arada. İşte gerçek Dovahkiin…

Dovahkiin skyrim

1 Yorum

Bir cevap yazın