4000 Dolarlık Iron Man Kostümü

Beğendiniz mi?

Son dönemde çizgi roman sayfalarında görmeye alıştığımız kahramanların, birer birer Hollywood’a konuk oluşuna şahit oluyoruz. Örümcek adam, Batman, Transformers… Liste uzar gider. Hollywood’a en son konuk olan çizgi roman kahramanı ise Iron Man. Aslında Iron Man, daha öncede Hollywood’a konuk olmuş ve ilk film başarılı olunca ikinci filmin yolda olduğunu öğrenmiştik.

Nihayet Iron Man 2 sinemalarda, ben henüz izlemedim filmi. Batman’nin karanlık ve gerçekçi sinema uyarlamasından sonra zaten çizgi roman uyarlamalarına da daha seçici yaklaştığımı söyleyebilirim. Evet, farkındayım konuya giremedim daha, uzun lafın kısası Iron Man 2 sinemalarda ve yine izlenme rekorları kırıyor.

İron Man Kostüm

Tabi popüler kültürün bu cezbedici çekiciliği, bazı “aklı selim” insanlara da ilham kaynağı olmuyor değil. İşte bunlardan bir tanesi daha. Fazladan harcayacak 4000 Doları olan bir adam, başarılı bir  Iron Man kostümü tasarlamış. Videomuzu izleyin.

İnsanların yeteri kadar para ve boş zamana sahip olunca ne kadar garip ve bazen gereksiz şeyler yapabileceklerine bir kez daha şahit oluyoruz.

(Youtube)

4 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

css.php